Fartuchy kometyczne

Każdy salon kosmetyczny powinien być odpowiednio wyposażony w odzież umożliwiającą codzienną pracę. Fartuszki kosmetyczne to podstawa przy wykonywaniu różnego rodzaju zabiegów upiększających. Spełniają one kilka funkcji, zapewniają należyty poziom higieny podczas pracy, chronią ciało przed różnymi substancjami oraz fartuchy kosmetyczne są przede wszystkim komfortowe.

Wybór fartuszka kosmetycznego

Ważną kwestię pełni materiał, z którego są wykonane fartuszki kosmetyczne. Wybierając produkty z naszego sklepu możemy być pewni, że mimo długiego czasu pracy będziemy czuć się komfortowo. Nasze fartuchy kosmetyczne wykonane są z wysokojakościowej elanobawełny. Rodzaj takiego materiału podnosi higieniczność odzieży, ponieważ można ją prać w wyższych temperaturach. Dzięki temu pozbywamy się wszystkich zebranych bakterii na odzieży podczas pracy. Dostępne są fartuszki kosmetyczne w różnych kolorach, co ułatwi nam dobór ich do pozostałych części ubioru kosmetycznego oraz sprawi, że każdy salon może się wyróżniać od pozostałych również ubiorem. Decydując się na zakup powinniśmy kierować się nie tylko wygodą ale także estetycznym wyglądem. Mimo wykonywanych czynności powinniśmy wyglądać nienagannie. Znalezienie fartucha, który spełniałby odpowiednie wymagania klienta, nie należy do prosty, dlatego sklep Anilon służy pomocą.

Dlaczego Anilon?

Produkty oferowane przez nasz sklep są wysokiej jakości, posiadają Certyfikat Zgodności oraz Świadectwo jakości. Celem naszego sklepu jest zapewnienie komfortu pracownikom medycznym podczas codziennej pracy. W swej ofercie posiadamy duży wybór różnorodnych produktów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Decydując się na zakupy w naszym sklepie, znajdą Państwo szeroką gamę produktów odzieży medycznej, kosmetycznej oraz akcesoria niezbędne do codziennego użytku. Co więcej nasze uniformy są trwałe, nie ulegają szybkiemu zniszczeniu. Przywiązujemy ogromną wagę do estetycznego wyglądu fartuszków oraz niebanalnych krojów. Chcemy aby były wielofunkcyjne. Fartuchy kosmetyczne zapewniają nie tylko komfort ale dodatkowo dzięki gamie kolorów nie są nudną odzieżą. Dodatkowym atutem kupna odzieży w sklepie Anilon jest możliwość dowolnego haftu na życzenie klienta np. logo firmy kosmetycznej.

Przy wyborze odzieży medycznej możemy skorzystać z tabeli rozmiarów, która ułatwi nam dopasowanie idealnego stroju. Szczegółowe dane wymiarów znajdujące się w tabeli zapewnią dokładnie dopasowanie odzieży, co do milimetra, dzięki czemu będzie wyglądała, jak szyta na miarę.