Modny mundurek pielęgniarski - dlaczego będzie dobrym pomysłem na prezent? Sprawdź!

Modny mundurek pielęgniarski – doskonały prezent dla każdej pielęgniarki!

Mimo że Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek obchodzimy 12 maja, to każdy inny dzień również jest dobry na obdarowanie bliskiej nam pielęgniarki wyjątkowym prezentem. W końcu każda pielęgniarka jest czyjąś siostrą, żoną, córką – warto pokazać, że docenia się ich codzienną służbę drugiemu człowiekowi. Świetnym prezentem będzie modny i nowoczesny mundurek pielęgniarski.

Mundurek pielęgniarski nie musi być nudny!

Mimo że zazwyczaj fartuszek pielęgniarki jest koloru białego, to coraz więcej placówek medycznych zezwala na większą swobodę kolorystyczną oraz stosowanie różnorodnych modeli. W takim wypadku zakup nowego mundurka medycznego będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę! Warto zwrócić uwagę, w czym obdarowywana osoba czuje się najlepiej. Na rynku dostępne są mundurki medyczne składające się z żakietu i spódnicy lub żakietu i spodni. Wygodną i przyjemną w noszeniu opcją jest także mundurek pielęgniarski w formie sukienki medycznej. Do wyboru zwykle jest zapięcie na zamek błyskawiczny lub na napy. Właśnie ze względu na możliwość wyboru między różnymi elementami damskiej odzieży medycznej, także profesjonalny mundurek pielęgniarski może przypaść do gustu!

 

Kolorowy mundurek pielęgniarski

Mundurek pielęgniarski musi być dostosowany także pod względem rozmiaru, jaki nosi obdarowywana osoba. Sklep Anilon oferuje ogromną rozpiętość rozmiarów odzieży medycznej i kosmetycznej (od 34 do 52). Uzbrojeni w taką wiedzę, możemy wybierać w przyjemniejszej już części, czyli w kolorach! Kolorowy fartuch pielęgniarski prezentuje się niezwykle pięknie –  sprawdzi się w jasnych barwach, ale również w takich odcieniach, jak koral, zieleń oraz błękit.

Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu na temat kolorowej odzieży kosmetycznej.

Fartuch pielęgniarski z elanobawełny

Wybierając mundurek pielęgniarski lub inne elementy odzieży, jak żakiety, czy bluzy medyczne, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na zastosowany materiał. Najlepszym wyborem będzie bawełna z domieszką elastyny, która powszechnie nazywana jest elanobawełną. Materiał ten jest wyjątkowo komfortowy w noszeniu, zapewnia pełną swobodę ruchów. Wyposażeni w tak kompleksową wiedzę bez dwóch zdań wybierzemy idealnie dopasowany mundurek pielęgniarski, który okaże się sprawdzonym wyborem!

Prawidłowa pielęgnacja odzieży medycznej
Damska odzież medyczna na lato – jaką wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close Koszyk
Close Ulubione produkty
Close Ostatnio oglądane
Close
Kategorie