Ubrania medyczne damskie – na jakie rozwiązania warto postawić?

Osoby pracujące w zawodach medycznych chcą prezentować się profesjonalnie i elegancko. Nie możemy oczywiście zapomnieć o tym, że ubranie powinno być wygodne w codziennym użytkowaniu. Na co warto zwrócić uwagę, aby nasz wybór okazał się trafiony?

 

Komfort to podstawa

Ubrania medyczne powinny zapewniać wygodę i bezpieczeństwo. Dlatego ważne jest użycie odpowiednich materiałów. Tkaniny stosowane do produkcji ubrań umożliwiają pranie i prasowanie w wysokich temperaturach, co pozwala na sprawną dezynfekcję, pozbycie się drobnoustrojów. Odzież dla osób pracujących w zawodach medycznych bardzo często jest wykonana z elanobawełny. Ubrania stworzone z tego materiału są elastyczne. Dzięki temu odzież nie krępuje ruchów. Praca w takim stroju jest wygodna i komfortowa.

 

Ubrania medyczne kolorowe dla osób pracujących z dziećmi

Ubranie medyczne damskie nie musi być nudne. Obecnie znajdziemy wiele kolorowych, przełamujących nudę propozycji Kolorowa odzież medyczna doskonale sprawdzi się podczas pracy z dziećmi. Powinny się w nią więc zaopatrzyć panie pracujące na oddziałach pediatrycznych czy osoby prowadzące gabinety pediatryczne. Będzie to również dobre rozwiązanie dla fizjoterapeutek, rehabilitantek, które zajmują się małymi pacjentami.

 

Bluza medyczna we wzory - krótki rękaw

Ubrania medyczne dla pielęgniarek

Dużą grupą noszącą ubrania medyczne damskie są pielęgniarki. Ich praca jest wymagająca. Odzież medyczna dla pielęgniarek powinna więc być wygodna. Ważny jest materiał, z którego wykonane są ubrania. Nie powinien krępować ruchów. Dobrym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na ubrania medyczne damskie wykonane ze wspomnianej już wcześniej elanobawełny. W Anilon znajdziesz szeroki wybór fartuchów dla pielęgniarek, spódnic czy żakietów. Odzież oferowana jest w szerokiej gamie kolorystycznej. W ofercie mamy ubrania zarówno w małych, jak i dużych rozmiarach. Szczegółowe tabele rozmiarów znajdują się przy każdym produkcie.

 

Fartuch medyczny na napy biały

Ubrania medyczne damskie w różnych kolorach

Lato, wiosna, jesień, zima to nie tylko pory roku. To również typy urody. Każdy typ urody wygląda korzystniej w innych barwach. Kobiety pracujące w branży medycznej chcą się dobrze prezentować w pracy. Jeśli nie wiesz, jakim typem kolorystycznym jesteś, warto skorzystać z profesjonalnej analizy kolorystycznej. Dowiemy się na niej, jakie barwy do nas pasują. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej odzieży medycznej każda z nas może dopasować kolor ubioru do swojego typu urody, a także indywidualnych preferencji. W dostępnej w Anilon gamie kolorystycznej znajdziemy zarówno ciepłe jak i chłodne barwy. Wybór jest naprawdę spory! Każda z nas znajdzie coś dla siebie.

 

Bluza medyczna i spodnie

Personel medyczny może zdecydować się na różne zestawy odzieży. Warto wybrać na przykład zestaw składający się z spodni i wygodnej bluzy medycznej. Taki zestaw prezentuje się elegancko i jednocześnie jest bardzo komfortowy w użytkowaniu.

Sprawdź nasze: ubrania medyczne damskie

Odzież medyczna w dużych rozmiarach – na co zwracać uwagę przy zakupie?
Odzież szpitalna damska – w jakie ubrania warto się wyposażyć?
Close Koszyk
Close Ulubione produkty
Ostatnio oglądane Close

Close
Categories