16 wyników

  • Sortowanie
    ...

Odzież medyczna damska w sklepie Anilon

Odzież kosmetyczna i medyczna dostępna na stronie naszego sklepu zachwyca bogactwem wzorów i kolorów. Tworzymy ubrania, które wyróżniają się wyjątkowo estetycznym wyglądem, a przy tym dbają o bezpieczeństwo personelu medycznego, a także pracowników m.in. salonów kosmetycznych, czy fryzjerskich. Odzież medyczna damska odbiega od utartej klasyki stroju służbowego i zapewnia nową jakość ubioru w pracy. Ubrania medyczne dostosowane są pod względem zachowania podstawowych zasad higieny, a jednocześnie w subtelny sposób podkreślają sylwetkę. Dostępne w ofercie sklepu produkty łączą funkcjonalność z wygodą, przez co idealnie sprawdzą się podczas nawet wielogodzinnej pracy. Firma Anilon spełnia różnorodne oczekiwania klientów, dzięki czemu ubrania medyczne dla branży kosmetycznej odznaczają się wyjątkowym stylem. Na stronie sklepu dostępna jest także zróżnicowana oferta męskiej odzieży medycznej.

Scrubsy medyczne damskie

Damskie stroje medyczne dostępne w naszym sklepie to połączenie funkcjonalności przejawiającej się w bardzo wygodnym, ale kobiecym kroju. Do wykonania profesjonalnej odzieży damskiej wykorzystywane są elastyczne, a zarazem oddychające materiały. O ich wysokiej jakości świadczą przyznany Certyfikat Zgodności oraz Świadectwo Jakości. Ciepłe i wygodne ubrania medyczne dostępne w naszym sklepie, wykonane są z bawełny (także z dodatkiem poliestru) lub elanobawełny. W ofercie znajdują się zróżnicowane kroje i fasony, występujące w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach. Szeroki wybór asortymentu sprawia, że każda klientka znajdzie produkt w pełni dostosowany do jej potrzeb. Estetyczne i wytrzymałe szwy, funkcjonalne kieszenie, a także nietuzinkowe wzornictwo służą stworzeniu modnej odzieży damskiej, która dodatkowo podkreśli atuty kobiecej urody. Tak stworzona damska odzież medyczna jest doskonałym przykładem na to, że podczas dyżuru można wyglądać modnie, a przy tym cieszyć się komfortem przy pracy. Polska firma Anilon wykazuje się dbałością o każdy szczegół i troską o zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Ubrania medyczne dla każdej kobiety

Damska odzież medyczny jest podstawą wizerunku dla całego personelu szpitala, przychodni, gabinetu czy też kliniki. Dzięki niemu możliwe jest odróżnienie pracowników ochrony zdrowia od pacjentów, odwiedzających oraz pozostałych osób znajdujących się na terenie placówki. Oprócz starannie wykonanych ubrań medycznych, na stronie sklepu znaleźć można również wygodne tuniki, przystępne cenowo spodnie medyczne i dokładnie skrojone spódnice. Istnieje możliwość oznakowania wybranej odzieży za sprawą profesjonalnie wykonanego haftu komputerowego.

Close Koszyk
Close Ulubione produkty
Ostatnio oglądane Close

Close
Categories