16 wyników

  • Sortowanie
    ...

Damskie mundurki medyczne i kosmetyczne

Nasza odzież kosmetyczna i medyczna zachwyca bogactwem wzorów i kolorów. Tworzymy ubrania, które wyróżniają się wyjątkowo estetycznym wyglądem. Odchodzą od utartej klasyki stroju służbowego i zapewniają nową jakość ubioru w pracy. Spełniają wymagania dress codu, a jednocześnie w subtelny sposób podkreślają sylwetkę. W tym dziale oferujemy przede wszystkim elementy garderoby kobiecej. Nasze ubrania medyczne dla branży kosmetycznej odznaczają się wyjątkowym stylem. W ofercie Anilon znajdą Państwo również odzież męską.

Odzież medyczna damska

Damskie stroje medyczne dostępne w naszym sklepie to połączenie funkcjonalności przejawiającej się zarówno w bardzo wygodnym lecz kobiecym kroju, wielu kieszeniach, a także estetycznych i wytrzymałych szwach z nietuzinkowym wzornictwem uwydatniającym atuty urody. Tak stworzona damska odzież medyczna jest doskonałym przykładem na to, że podczas dyżury można prezentować się modnie i cieszyć się komfortem oraz wygodą.

Mundurki medyczne dla każdej kobiety

Mundurek medyczny jest podstawą wizerunku każdego członka personelu szpitala, przychodni, gabinetu czy też kliniki. Dzięki niemu możliwe jest odróżnienie pracowników ochrony zdrowia od pacjentów, odwiedzających oraz pozostałych osób znajdujących się na terenie placówki.

Odzież kosmetyczna

Odzież dla gabinetów kosmetycznych, salonów urody czy SPA charakteryzuje się urozmaiconym wzornictwem. W Anilon dostępne są bluzy kosmetyczne/medyczne we wzorki, wygodne spodnie i spódnice, żakiety, tuniki i fartuszki idealne dla kosmetologa oraz każdego specjalisty w branży beauty & SPA.

Przejdź do kategorii: żakiety medyczne  | fartuchy medyczne i kosmetyczne | tuniki medyczne i kosmetyczne | bluzy medyczne | kamizelki medyczne | spódnice medyczne | spodnie medyczne

Close Koszyk
Close Ulubione produkty
Ostatnio oglądane Close

Close
Categories