Pokrowiec na fotel kosmetyczny

W miejscach w którym odbywają się różnego typu zabiegi kosmetyczne głównie w salonach kosmetycznych czy gabinetach odnowy biologicznej konieczne jest dbanie o należytą higienę. Kosmetyczka czy kosmetolog świadczący tego typu usługi powinien zadbać o profesjonalne środowisko swojej pracy, natomiast swoim klientom najwyższa jakośc świadczonych usług.

By to wszystko mogło zostać spełnione bardzo ważne są elementy wyposażenia salonu kosmetycznego. Podstawowym elementem wyposażenia każdego salonu urody jest fotel kosmetyczny i taboret kosmetyczny. Każda klientka podczas wykonywanego zabiegu powinna mieć możliwość zrelaksowania się w pełni komfortowym fotelu kosmetycznym. Zaś kosmetolog podczas wykonywania wielogodzinnej pracy móc pracować wygodnie co zapewnia mu taboret kosmetyczny. By zapewnić nie tylko wygodę i komfort pracownik salonu urody musi zadbać dodatkowo o higienę podczas wykonywanych zabiegów. Zatem musi zadbać o dodatkowe środki i akcesoria które zapewnią higieniczne warunki pracy: pokrowiec na fotel kosmetyczny i odzież kosmetyczna to podstawowe wyposażenie jakie konieczne są w każdym gabinecie kosmetycznym.

Dostępne warianty pokrowców

W sklepie anilon na znajdziesz niezbędne akcesoria dla salonu urody w tym pokrowiec na fotel oraz na taboret kosmetyczny. Dostępne pokrowce w naszym sklepie zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są miłe w dotyku i bardzo przyjazne dla skóry. Pokrowiec na fotel kosmetyczny czy taboret wykonany jest z tkaniny frotte. Oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty. Jako jeden z nielicznych sklepów z akcesoriami kosmetycznymi proponujemy nasze produkty w ciekawej gamie kolorystycznej. Jeśli więc jesteś kosmetyczką która dba o każdy szczegół swojego salonu możesz dobrać pasujący do charakteru wnętrza i estetyki salonu odpowiedni kolor pokrowca na fotel czy taboret.

Pokrowiec na fotel kosmetyczny w Anilon – dostępne modele

W sklepie Anilon jest dostępnych wiele modeli pokrowców kosmetycznych na różnego typu fotele. Różnice wynikają przede wszystkim z samej budowy fotela. W Anilon znaleźć można:

  • pokrowiec na fotel kosmetyczny z dzielonymi nogami,
  • pokrowiec na klasyczny fotel kosmetyczny,
  • pokrowiec na fotel kosmetyczny do makijażu,
  • pokrowiec na taboret kosmetyczny z oparciem,
  • pokrowiec na taboret kosmetyczny.

Pokrowiec na fotel kosmetyczny z dzielonymi nogami

Ten rodzaj pokrowca jest uszyty tak, aby dopasowywał się do budowy fotela z dzielonymi nogami, nie odbierając mu funkcjonalności, jaka zapewnił producent.

Pokrowiec na fotel kosmetyczny z dzielonymi nogami

Pokrowiec na klasyczny fotel kosmetyczny

Pokrowiec na klasyczny fotel kosmetyczny pasuje na większość popularnych modeli foteli kosmetycznych wykorzystywanych w salonach urody i spa.

Pokrowiec na klasyczny fotel kosmetyczny

Pokrowiec na fotel kosmetyczny do makijażu

Pokrowiec na fotel kosmetyczny do makijażu zawiera dodatkowo ochraniacz na zagłówek montowany w krzesłach przeznaczonych dla klientek makijażystek. Zapewnia on odpowiedni komfort klientce i pozwala na pracę wizażystki.

Pokrowiec na fotel kosmetyczny do makijażu

Pokrowiec na taboret z oparciem

Pokrowiec na taboret z oparciem zawiera dodatkowo element ochronny na oparcie zamontowane w tym fotelu.

Pokrowiec na taboret kosmetyczny

Pokrowiec na taboret kosmetyczny

Pokrowiec na taboret kosmetyczny chroni siedzisko fotela, może występować zarówno w klasycznym wariancie, jak i tym przeznaczonym na taboret tzw. rodeo.

Pokrowiec na taboret kosmetyczny