W ofercie Anilon można wyposażyć się w wygodne męskie fartuchy medyczne oraz kitle. Pierwszą propozycją jest klasyczny fartuch lekarski z kołnierzem zapinany tradycyjnie na guziki, wyposażony w dwie kieszenie. Drugi wariant to fartuchy lekarskie męskie ze stójką zamiast tradycyjnego kołnierza. Ten typ odzieży również wyposażony jest w dwie kieszenie, które czynią odzież bardziej funkcjonalną. Trzeci model to fartuch zabiegowy wiązany z tyłu i przewiązywany w pasie, dzięki czemu może być dostosowany do wymiarów każdego z klientów. 

3 wyników

  • Sortowanie
    ...

Fartuchy lekarskie męskie – sprawdzony wybór dla każdego!

Fartuchy medyczne męskie dostępne w sklepie internetowym Anilon występują w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każdy specjalista może znaleźć fartuch lekarski lub fartuch laboratoryjny dostosowany zarówno krojem, jak i kolorystyką do własnych potrzeb. Decydując się na zakup określonego fasonu, klienci bezpośrednio w konfiguratorze produktu wybierają spośród dostępnych opcji kolor, jaki mają mieć fartuchy medyczne męskie. Bogata paleta barw pozwala na zastąpienie klasycznej bieli i urozmaicenia wizerunku lekarza. Oprócz tego kolorowe fartuchy lekarskie męskie umożliwią dostosowanie stroju do wymogów regulaminowych i identyfikacji wizualnej placówki medycznej. Warto również dodać, że w Anilon oferujemy haftowanie odzieży medycznej.

Fartuchy medyczne męskie – kitel lekarski z elanobawełny

Dostępne na stronie fartuchy lekarskie męskie zostały wykonane z certyfikowanej elanobawełny, łącząc tym samym przewiewność bawełny z łatwą pielęgnacją i odpornością włókien poliestrowych. Taki materiał można prać w wysokich temperaturach: 90°C (dla bieli) i 60°C (odzież kolorowa). Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów zapewnia łatwe usuwanie zabrudzeń, jak i zwiększa bezpieczeństwo w trakcie pracy. Starannie wykonane fartuchy medyczne męskie spełniają w ten sposób najwyższe standardy higieny, a także zapewniają komfort noszenia w trakcie całego dnia w pracy. Anilon w swojej ofercie uwzględnił także damskie fartuchy medyczne, które będą trafionym wyborem dla każdej kobiety. 

Fartuchy dla mężczyzn w sklepie Anilon 

Firma Anilon od lat dostarcza najwyższej jakości produkty, dbając o każdy szczegół i bezproblemową realizację zamówienia. Fartuchy medyczne męskie dostępne na stronie nie tylko pozwalają poczuć się komfortowo w trakcie wymagających i wielogodzinnych dyżurów, ale również zapewniają możliwość budowania wizerunku placówki dzięki  personalizowaniu zamówienia. Dostosowanie stroju do swoich potrzeb, sprawna obsługa klienta, a także wysoki standard wykonania odzieży sprawią, że fartuchy medyczne męskie okażą się dobrym zakupem!

Koszyk
Close Ulubione produkty
Close Ostatnio oglądane
Kategorie