WYMIANA TOWARU

W ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki przysługuje Państwu możliwość wymiany lub zwrotu zakupionej odzieży. Wymiany można dokonać na inny rozmiar, kolor lub model, tylko na podstawie oryginału dowodu zakupu.

Wymianie/zwrotowi podlega wyłącznie towar bez śladów użytkowania, z oryginalnymi metkami producenta.
Odzież z haftem (w innym miejscu jak kieszonka) i nietypowa (szyta na zamówienie) nie podlega wymianie ani zwrotowi. Wyhaftowane akcesoria także nie podlegają zwrotowi.

 

Dokumenty

Jeśli kupiłeś odzież na fakturę VAT:

Do paczki z wymienianą, bądź zwracaną, odzieżą należy dołączyć wypełniony formularz wymiany/zwrotu. (kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz “Zapisz plik jako…”)

  • W przypadku zwrotu odzieży zostanie wystawiona korekta faktury, którą prześlemy listem lub drogą mailową. Po jej otrzymaniu należy podpisać i odesłać jeden egzemplarz do nas. Na podstawie podpisanej korekty faktury zostanie wykonany zwrot pieniędzy za odzież.
  • W sytuacji wymiany odzieży do paczki dołączamy tę samą fakturę.

Jeśli kupiłeś odzież na paragon:

Do paczki z wymienianą, bądź zwracaną, odzieżą należy dołączyć wypełniony formularz wymiany/zwrotu, oraz oryginał paragonu, otrzymany wraz z towarem. Wymiana/zwrot nastąpi tylko po przedstawieniu paragonu. Na wymienioną odzież zostanie wystawiony nowy paragon.

Koszty

Koszt wymiany towaru to koszt powtórnej wysyłki – 20,00 zł płatne przy odbiorze. Klient ponosi również koszt wysyłki towaru do sprzedawcy. Jeżeli wymieniony produkt będzie tańszy niż oryginalnie zamówiony, koszty przesyłki zostaną pomniejszone o tę wartość. Analogicznie, przy wymianie na produkt droższy, do pobrania doliczymy brakującą kwotę.

WARUNKI ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Konsument zawierający umowę “na odległość” ma prawo do odstąpienia od umowy kupna w terminie 14-stu dni bez podania przyczyny. Aby skorzystać z tego prawa wypełnij oświadczenie o odstąpieniu od umowy i prześlij razem ze zwracanym towarem.

W przypadku odstąpienia od umowy kupna koszty przesyłki pokrywa kupujący.

Adres do wysyłki towarów zwracanych/wymienianych:

ANILON
Wymiany i zwroty
ul. Słoneczna 5, Sławoszowice
56-300 Milicz

Koszyk
Close Ulubione produkty
Close Ostatnio oglądane
Kategorie