Odzież kosmetyczna dostępna na stronie naszego sklepu zachwyca bogactwem wzorów i kolorów. Tworzymy odzież kosmetyczną, która wyróżnia się wyjątkowo estetycznym wyglądem i funkcjonalnością. Idealnie dopasowana odzież kosmetyczna pozwala zadbać o bezpieczeństwo personelu salonów kosmetycznych, czy fryzjerskich. Dzięki temu odzież kosmetyczna oferowana przez Anilon jest sprawdzonym i trafionym wyborem na rynku!

16 wyników

  • Sortowanie
    ...

Czym wyróżnia się odzież kosmetyczna w naszym sklepie?

Dostępna na stronie odzież kosmetyczna odbiega od utartej klasyki stroju służbowego i zapewnia nową jakość ubioru w pracy. Odzież kosmetyczna oferowana w naszym sklepie dostosowana jest pod względem zachowania podstawowych zasad higieny, a jednocześnie w subtelny sposób podkreślają sylwetkę. Oferowana naszym klientom odzież łączy praktyczne rozwiązania z maksymalną wygodą, przez co idealnie sprawdza się nawet podczas wielogodzinnej pracy. Na stronie sklepu dostępna jest zróżnicowana oferta odzieży kosmetycznej.

Właściwości odzieży kosmetycznej

Porządnie uszyta odzież kosmetyczna powinna zapewniać szereg korzystnych właściwości, dbając tym samym o komfort, higienę i funkcjonalność w miejscu pracy. Dostępna w naszej ofercie odzież kosmetyczna jest łatwa w pielęgnacji, trwała, a także odporna na plamy i różnego typu zabrudzenia. Do ich wykonania posłużyła delikatna tkanina o dobrych właściwościach dla skóry – elanobawełna. Dzięki niej odzież kosmetyczna jest przyjemna w dotyku, przewiewna, a dodatkowo zapewnia swobodę ruchów.

Odzież kosmetyczna dla każdej kobiety

Odzież kosmetyczna jest podstawą wizerunku całego personelu gabinetu czy też kliniki. W naszym sklepie znajdziesz równie profesjonalne fartuchy kosmetyczne oraz tuniki kosmetyczne. Ponadto oferujemy możliwość oznakowania wybranej odzieży kosmetycznej za sprawą profesjonalnie wykonanego haftu komputerowego.

Koszyk
Close Ulubione produkty
Close Ostatnio oglądane
Kategorie