Żakiety kosmetyczne to dla wielu kobiet funkcjonalny element odzieży kosmetycznej, z którego korzystają nawet najbardziej wymagające klientki. Ten element odzieży idealnie sprawdzi się dla osób, pracujących w gabinetach kosmetycznych, które oczekują profesjonalnego wizerunku i maksymalnej wygody podczas pracy. Oprócz dbania o swobodę ruchów żakiety kosmetyczne gwarantują dostosowanie odzieży do podstawowych zasad bezpieczeństwa.

16 wyników

  • Sortowanie
    ...

Żakiety kosmetyczne – dopasuj ubiór do wybranej profesji!

Żakiety kosmetyczne dostępne w sklepie Anilon spełniają wymagania kobiet, które szukają produktów w atrakcyjnych cenach. W ofercie sklepu znaleźć można modne fasony, które gwarantują profesjonalny wygląd oraz zapewniają komfort noszenia nawet podczas wielogodzinnej pracy. Większość oferowanych produktów wyposażona jest w pojemne kieszenie, dzięki czemu żakiety kosmetyczne mają praktyczne zastosowanie. Produkty wyróżnia wysoka jakość wykonania, która przekłada się na poprawę wizerunku pracowników salonów kosmetycznych, fryzjerskich, czy gabinetów SPA.

Żakiety kosmetyczne– jakość i niezawodność w cenie

Klientki naszego sklepu mają możliwość wyboru odzieży w różnych rozmiarach i krojach. Ponadto istnieje opcja wyboru spośród wielu kolorów – w palecie barw znaleźć można klasyczne propozycje w czerni lub bieli, ale dostępne są także żakiety kosmetyczne m.in. w odcieniach zieleni, czy fioletu. Dzięki oferowanej przez Anilon personalizacji produktu każda klienta znajdzie żakiety kosmetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Materiały, z których wykonano odzież, są certyfikowane i dokładnie przebadane przez Instytut Włókiennictwa.

Żakiety kosmetyczne idealne dla Twojego salonu!

W ofercie posiadamy wygodne żakiety kosmetyczne w starannie dobranych kolorach do różnego typu urody. Dopasowane ubrania, w tym modele z dekoltem kopertowym, V-neck, a nawet asymetryczną stójką pozwolą na wybór produktów zgodnych z identyfikacją wizualną gabinetów kosmetycznych, SPA oraz salonów urody. W celu uzyskania spójnego wyglądu całego personelu warto oznakować żakiety kosmetyczne za pomocą specjalnie wykonanego haftu.

Koszyk
Close Ulubione produkty
Close Ostatnio oglądane
Kategorie