Anilon jest firmą, która od lat specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnej i sprawdzonej odzieży. Dostępne na rynku tuniki kosmetyczne łączą w sobie funkcjonalne rozwiązania i komfort noszenia, który zapewnia przede wszystkim elastyczny materiał – elanobawełna. O jakości i trwałości uszytej odzieży świadczy przyznany jej Certyfikat Zgodności oraz Świadectwo Jakości. Wysoka odporność i przewiewność materiałów sprawia, że tuniki kosmetyczne są odporne na uszkodzenia i powstawanie zabrudzeń. Każdy produkt, dostępny w naszym asortymencie, gwarantuje profesjonalny wygląd, zwiększa bezpieczeństwo przy pracy i zapewnia swobodę ruchu. Dzięki temu zawarte w ofercie tuniki kosmetyczne staną się obowiązkowym elementem ubioru w każdym salonie kosmetycznym, czy gabinecie SPA.

11 wyników

  • Sortowanie
    ...

Tuniki kosmetyczne dostępne w wielu wariantach

W sklepie internetowym Anilon klienci mogą znaleźć szeroki wybór ubrań z różnych kategorii. Dostępne tuniki kosmetyczne różnią się dekoltem, czy sposobem zapinania. W ofercie zawarto ubrania w różnych krojach, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych zgodnych z preferencjami. Wśród dostępnych produktów znalazły się tuniki kosmetyczne zawiązywane na boku, zasuwane na suwak, a także zapinane na guziki. W Anilon dostępnych jest wiele rodzajów wykończenia pod szyją – poza tradycyjnym kołnierzem, są też ciekawie skrojone dekolty i zdobienia w postaci specjalnie wykonanego haftu. Tuniki kosmetyczne powstały z myślą o zapewnieniu maksymalnej swobody, przy zachowaniu podstawowych zasad higieny. Właśnie z tego względu nasze tuniki kosmetyczne łączą komfort noszenia z wysoką funkcjonalnością i estetycznym wyglądem przy pracy. Na profesjonalny wizerunek personelu kosmetycznego składają się również inne elementy odzieży wierzchniej, które są dostępne w naszym sklepie np. tuniki medyczne.

Profesjonalne tuniki kosmetyczne w sklepie Anilon

Za wyposażenie sklepu w profesjonalną odzież kosmetyczną odpowiada polski producent. W celu zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów, tuniki kosmetyczne wykonano zgodnie z przyjętym szablonem i niezawodnymi technikami szycia. Standardowy czas realizacji kompleksowego zamówienia wynosi 6-7 dni roboczych. Zwrot lub wymiana zakupionego towaru jest możliwa w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia przesyłki do klienta. Obie czynności nie dotyczą jednak odzieży szytej na zamówienie lub oznakowanej haftem w miejscu innym niż kieszonka.

Koszyk
Close Ulubione produkty
Close Ostatnio oglądane
Kategorie