Anilon akcja zostań w domu

Anilon dołącza do akcji #zostańwdomu

Jeśli nie musisz, to nie wychodź z domu. Zachęcamy do robienia zakupów online — oferujemy rabat -10% na wszystkie zamówienia!

Anilon radzi: zostań w domu

Rzeczywistość, z jaką nagle wszyscy musimy się zmierzyć, nie należy do najłatwiejszych. Jednakże duch solidarności jest w społeczeństwie ciągle żywy, dlatego też po ogłoszeniu przez WHO (ang. World Health Organization — Światowa Organizacja Zdrowia) pandemii koronawirusa, w mediach ruszyła akcja: “Zostań w domu”. Dla nas, jako firmy oferującej profesjonalną odzież medyczną i kosmetyczną, kwestie bezpieczeństwa są absolutnie priorytetowe. Dlatego też mając na uwadze Wasze i nasze bezpieczeństwo, dołączyliśmy do akcji #zostańwdomu.

Personel medyczny do zadań specjalnych

Jeśli nie musisz, to nie wychodź z domu. Zwiększysz w ten sposób swoje bezpieczeństwo, a także tych, którzy na co dzień walczą o bezpieczeństwo nas wszystkich. Jako iż na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem jest personel medyczny: lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, to właśnie o ich bezpieczeństwie trzeba w tym trudnym czasie dodatkowo zadbać.

Profesjonalna odzież medyczna damska i męska

Zachęcając Państwa do udziału w akcji #zostańwdomu, zachęcamy również do skorzystania z promocji na oferowaną przez nas odzież medyczną i kosmetyczną. 

Materiały stosowane do produkcji odzieży medycznej — to musisz wiedzieć!
Kolorowa odzież kosmetyczna – doskonały wybór w branży beauty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk
Close Ulubione produkty
Close Ostatnio oglądane
Kategorie